RELACIÓ D’ALTES DE MESTRES DEL COL.LEGI DES DEL 50è. ANIVERSARI (1986-87) FINS LA CONSTRUCCIÓ DEL NOU EDIFICI (2001-02)
ALTES CURS 1987-88
Blanca Plaza 1-9-87 1991
Josep Vives 1-9-87 1988
Jordi Bassa 1-9-87 1988
Eloïsa López 1-9-87 1991
Pilar Creixell 1-9-87 1996
J. M. Condal (Subs. M. Comas) 87/88
Josefa Coll ( Subs)
Gemma Niell ( subs.)
Francesc Àvila ( Subs)
Carme Fernàndez ( Subs)
Joaquima Teixidor ( Subs)
ALTES CURS 1988-89
Dolors Clarà 1-9-88 1989
Pilar Ferran 1-9-88 2010
Lourdes Costals 1-9-88 En plantilla
Joana Esponellà 1-9-88 1989
Mercè Pou 1-9-88 1994
Anna Carolà 1-9- 88 1989
Carme Fernanadez( Subs) 5- 88 8-88
Montse Paradís 1988 2001
Mercè Costa (E.E.) 1-9-88 1996
Nota: E.E. – Primera mestra d’Educació Especial d’Ensenyament
ALTES CURS 1989-90
Alba Parramon 1-9-89 1993
Mª Angels Baquè 1-9-89 1993
Roser Gelis 1-9-89 1990
Joaquim Ferrés 1-9-89 1990
Joana Esponellà (Subs. De Antònia Gómez)
Carme Molas (Subs. De Lluïsa Auquer
ALTES CURS 1990-91
Joan Julià 1-9-90 1991
Rosa Vilà i Gratacós 1-9- 90 1997
Núria Comasolivas 1-9 -90 1996
Dolors Falgàs 1-9-90 1992
Caty Riembau (Subs. de Xavier Costey)
Paco Ubric (Subs. de Caty Riembau)) 3- 91 6-91
Maria Collelldevall (Subs. d’Alba Parramon)
ALTES CURS 1991-92
Núria Roca 1-9- 91 En plantilla
Isabel Gonzalez 1-9-91 1993
Roser Parramon 1-9-91 2008
Olga Gimenez 1-9-91 1996
Mercè Jordà 1-9-91 En plantilla
Narcís Vidal 1-9-91 En plantilla
Montserrat Mora 1-9-91 1992
Joaquim Pons 1-9-91 1992
Mercè Girona(Subs. de M. Collelldevall)
Lídia Puntí (Subs. d’Antònia Gómez)
Marta Cervera (Subs. d’Olga Jiménez)
ALTES CURSOS 1992-93
Marisol Quer 1-9-92 2000
Elena Muñoz 1-9-92 1993
Encarna Brea 1-9-92 1995
Antònia Herrera 1-9-92 1994
Concepció Mas 1-9-92 1993
Montse Poch 1-9-92 1994
ALTES CURS 1993- 94
M. Martí 1-9-93 1994
Joaquim Coll 1-9-93 1994
Dolors LLach 1-9-93 En plantilla
Josep Cullell 1-9-93 1995
Dolors Falgàs 1993 1994
Lluís Torrent (E.F.) 1993 1994
Roser Gou (E.F.) 1993 1997
(E.F. - Primers mestres d’Educació Física d’Ensenyament)
ALTES CURS 1994-95
Carme Güell 1-9-94 1997
Oriol Pañella 1-9-94 1995
Enric Casadevall 1-9-94 1995
Núria Salellas 1-9-94 1996
Paco Ubric 1-9-94 En plantilla
Lurdes Tarrades (Subs. de Marisol Quer)
Remei Quer (Subs.)
Remei Geli (Subs. de Joan Morera i Enric Casadevall)
ALTES CURS 1995-96
Rafel Carmona 1-9-95 2008
Imma Gelador 1-9-95 1998
Jordi Alonso (Música) 1-9-95 1996
(Música: 1er. Mestre de música d’Ensenyament)
ALTES CURS 1996-97
Elvira Gambín 1-9-96 2009
Núria Cros 1-9-96 1998
Consol Anglada 1-9-96 1998
Josep Cullell 1-9-96 1998
Marta Serra 1-9-96 2003
Glòria Pla Giribert 1-9-96 1997
Enric Casadevall 1-9-96 1997
Carme Pérez 1996 1997
Oriol Pañella 1-9-96 En plantilla
Maria Perpinyà (CREDAG) 96-97 98-99
(CREDAG: A hores atenció a la sordera)
ALTES CURS 1997-98
Montse Mestre 1-9-97 1998
M.Àngels Oliveres 1-9-97 2001
Isabel Ramió 1-9-97 1998
M. Àngels Salvador (Substituta de D. Falgàs))
ALTES CURS 1998-99
Patrícia Ors 1-9-98 1999
Amèlia Faure 1-9-98 1999
M. Àngels Pagès 1-9-98 1999
Montse Pareta 1-9-98 2003
Ció Grau 1-9-98 2004
Carme Pérez 1-9-98 2000
Sònia Tarancon (Subs
Caterina Ferrer (Subs)
Montse Ferrer (Subs)
Albert Domènech (Subs)
Carme Gaspart (Subs)
Carme Pérez (Subs. De Marta Serra)
ALTES CURS 1999-00
Lluïsa Casado 1-9-99 2003
Rosa Maria Posas 1-9-99 En plantilla
Dolors Sánchez 1-9-99 2000
Paquita Vilarrodona 1-9-99 2000
Carme Góngora 1-9-99 2000
Enric Casadevall 1-9-99 2009
Marta Icart (Subs)
ALTES CURS 2000-01
Fàtima Sánchez 1-9-00 2001
Carme Esparch 1-9-00 2001
Marissa Mitjà 1-9-00 2002
Glòria Relats 1-9-00 2001
Gemma Soler 1-9-00 2001
Gràcia Compte (Subs)
Maria Jose Cabello (Subs)
RELACIÓ D’ALTES DELS MESTRES DESPRÉS DE LA CONSTRUCCIÓ DEL NOU EDIFICI (2001-02)
ALTES CURS 2001-02
Teresa Tello 1-9-01 En plantilla
Rosa Quintana 1-9-01 2004
Lourdes Ferrer 1-9-01 2002
Antoni Vives 1-9-01 2005
Imma Feliu 1-9-01 2002
Àngela Martín 1-9-01 2002
Teresa Rigall 1-9-01 2002
Roser Sala (Subs)
ALTES CURS 2002-03
Rosa Mª Sala 9-02 8-03
Carolina Jiménez 9-02 8-04
Marta Prat 9-02 8-03
Meritxell Ibarz 9-02 8-03
Isabel Gómez 9-02 8-04
Mª Rosa Piferrer 9-02 8-03
ALTES CURS 2003-04
Sílvia Peix 9-03 8-05
Marina Vidal 9-03 8-04
Marga Sicars 9-03 8-04
Sílvia Soler 9-03 8-06
Eva Roca 9-03 8-06
Maria Grébol 9-03 En plantilla
Fàtima Rodríguez 9-03 8-05
ALTES CURS 2004-05
Anna Font 9-04 8-05
Carme Pérez 9-04 En plantilla
Imma Elias 9-04 8-05
Elisabeth Homs 9-04 8-06
Mireia Sala 9-04 8-05
Marta Bosch 9-04 8-05
Laura Campolier 9-04 8-05
Gemma Sanchís 9-04 8-05
Anna Bach 9-04 8-05
Imma Feliu 9-04 8-09
Marta Salís 9-04 8-07
Isabel Compte 9-04 8-09
Josep Ramon Bertran 9-04 8-05
Rosa Callol 9-04 8-05
Lilian Xiqués 9-04 8-05
ALTES CURS 2005-06
Sílvia Bravo 9-05 En plantilla
Tamen Góngora 9-05 8-06
Gemma Poch 9-05 8-06
Sònia Reig 9-05 8-06
Susagna Gómez 9-05 8-06
Mireia Toca 9-05 8-06
Josep Tremoleda 9-05 8-08
Fàtima Sánchez 9-05 8-09
Patrícia Martí 9-05 8-07
Àngels Alvarado 9-05 8-06
Marta Anguila 9-05 8-07
Montse Renart 9-05 8-07
Josep Massó 9-05 En plantilla
Rosa Mª Melian 9-05 2011
Anna Muntadas 9-05 8-06
Roser Cortada 9-05 En plantilla
Mireia Ribas 9-05 8-06
ALTES CURS 2006-07
Marta Nogué 9-06 8-07
Nani Ortiz 9-06 8-07
Vanessa Quer 9-06 8-07
Anna Lloret 9-06 8-07
Esther Puig 9-06 En plantilla
Montse Ruiz 9-06 En plantilla
Sílvia Figueras 9-06 En plantilla
Enric Boldó 9-06 8-07
Georgina Aldeguer 9-06 8-07
Meritxell Ibarz 9-06 8-09
ALTES CURS 2007-08
Sandra Pérez 9-07 2009
Úrsula Perich 9-07 8-08
Marta Fàbregas 9-07 8-08
Mònica Gil 9-07 8-08
Eva Torrent 9-07 En plantilla
Margarida Delgado 9-07 8-09
Mª Assumpció Brugués 9-07 En plantilla
Mª Àngels Parés 9-07 8-09
Pere Sanjuan 9-07 8-09
Sagrario Alonso 9-07 8-10
Magdalena Cervero 9-07 8-10
Llanos Ayuste 9-07 8-10
Neus Grau 9-07 En plantilla
Marissa Mitjà 9-07 8-09
Marta Pongiluppi 9-07 8-09
Domènech Rusca 9-07 8-09
Maria Poch 9-07 8-10
Ramona Guinart 9-07 8-08
ALTES CURS 2008-09
Dolors López 9-08 8-09
Guillem Peiret 9-08 8-09
Núria Ballesta 9-08 8-09
Marta Chia 9-08 8-09
Rosa Iglesias 9-08 8-09
Glòria Torras 9-08 8-09
Cristina Molinas 9-08 8-09
Berta Balet 9-08 8-09
Betlem Burcet 9-08 8-09
Neus Batlle 9-08 8-09
ALTES CURS 2009-10
Anna Font 9-09 En plantilla
Mireia Foix 9-09 En plantilla
Virgínia López 9-09 8-10
Vanessa Quer 9-09 8-10
Gemma Martínez 9-09 8-10
Sílvia Surroca 9-09 2011
Alberto Otero 9-09 8-10
Antònia Mercadal 9-09 8-10
Marta Fernández 9-09 2011
Edith Ninou 9-09 En plantilla
Gemma Sanchís 9-09 En plantilla
Eva Juhé 9-09 En plantilla
Cristina Torrent 9-09 En plantilla
Lilian Xiqués 9-09 En plantilla
Úrsula Perich 9-09 En plantilla
Rosa Pi 9-09 8-10
Josep Mª Condal 9-09 En plantilla
Gemma Rojas 9-09 En plantilla
Fàtima Portí (Subs. O. Pañella) 9-09 8-10
Sònia Carbó 9-09 8-10
Enric Boldó 9-09 En plantilla
Núria Arrufat 9-09 8-10
Pepi Martí (Subs. De Eva Juhé)
Isabel Seron (Subs. De Carme Pérez)
ALTES CURS 2010-11
Eva Quirantes i Castillo 9-10 En plantilla
Isabel Pujol i Suñé 9-10 2011
Ariadna Garcia i Teixidor 9-10 2011
Agustí Àlvarez i Puig 9-10 2011
Anna Arjona i Hernández 9-10 2011
Montse Renart Figueras 9-10 2011
Maite Balcells i Garcia 9-10 En plantilla
Joan J. Bayarri i Miró 9-10 2011
ALTES CURS 2011-12
J. M. Àlvarez i Cuñat 9-11 En plantilla
Eva Arrey Amargant 9-11 En plantilla
Adrià Carreras I Callol 9-11 En plantilla
Carolina Cortés i Perissou 9-11 En plantilla
Mireia Frutos de Vilaplana 9-11 En plantilla
Jesica Garduño i Vegas 9-11 En plantilla
Sagrari Martorell i Cubero 9-11 En plantilla
Conxi Murillo i Santiago 9-11 En plantilla
Nuri Pacheco i Planas 9-11 En plantilla
Irene Palés i Huix 9-11 En plantilla
Natàlia Puig i Vergés 9-11 En plantilla
Gina Sánchez i Peña 9-11 En plantilla
ALTES CURS 1987-88
Blanca Plaza 1-9-87 1991
Josep Vives 1-9-87 1988
Jordi Bassa 1-9-87 1988
Eloïsa López 1-9-87 1991
Pilar Creixell 1-9-87 1996
J. M. Condal (Subs. M. Comas) 87/88
Josefa Coll ( Subs)
Gemma Niell ( subs.)
Francesc Àvila ( Subs)
Carme Fernàndez ( Subs)
Joaquima Teixidor ( Subs)
ALTES CURS 1988-89
Dolors Clarà 1-9-88 1989
Pilar Ferran 1-9-88 2010
Lourdes Costals 1-9-88 En plantilla
Joana Esponellà 1-9-88 1989
Mercè Pou 1-9-88 1994
Anna Carolà 1-9- 88 1989
Carme Fernanadez( Subs) 5- 88 8-88
Montse Paradís 1988 2001
Mercè Costa (E.E.) 1-9-88 1996
Nota: E.E. – Primera mestra d’Educació Especial d’Ensenyament
ALTES CURS 1989-90
Alba Parramon 1-9-89 1993
Mª Angels Baquè 1-9-89 1993
Roser Gelis 1-9-89 1990
Joaquim Ferrés 1-9-89 1990
Joana Esponellà (Subs. De Antònia Gómez)
Carme Molas (Subs. De Lluïsa Auquer
ALTES CURS 1990-91
Joan Julià 1-9-90 1991
Rosa Vilà i Gratacós 1-9- 90 1997
Núria Comasolivas 1-9 -90 1996
Dolors Falgàs 1-9-90 1992
Caty Riembau (Subs. de Xavier Costey)
Paco Ubric (Subs. de Caty Riembau)) 3- 91 6-91
Maria Collelldevall (Subs. d’Alba Parramon)
ALTES CURS 1991-92
Núria Roca 1-9- 91 En plantilla
Isabel Gonzalez 1-9-91 1993
Roser Parramon 1-9-91 2008
Olga Gimenez 1-9-91 1996
Mercè Jordà 1-9-91 En plantilla
Narcís Vidal 1-9-91 En plantilla
Montserrat Mora 1-9-91 1992
Joaquim Pons 1-9-91 1992
Mercè Girona(Subs. de M. Collelldevall)
Lídia Puntí (Subs. d’Antònia Gómez)
Marta Cervera (Subs. d’Olga Jiménez)
ALTES CURSOS 1992-93
Marisol Quer 1-9-92 2000
Elena Muñoz 1-9-92 1993
Encarna Brea 1-9-92 1995
Antònia Herrera 1-9-92 1994
Concepció Mas 1-9-92 1993
Montse Poch 1-9-92 1994
ALTES CURS 1993- 94
M. Martí 1-9-93 1994
Joaquim Coll 1-9-93 1994
Dolors LLach 1-9-93 En plantilla
Josep Cullell 1-9-93 1995
Dolors Falgàs 1993 1994
Lluís Torrent (E.F.) 1993 1994
Roser Gou (E.F.) 1993 1997
(E.F. - Primers mestres d’Educació Física d’Ensenyament)
ALTES CURS 1994-95
Carme Güell 1-9-94 1997
Oriol Pañella 1-9-94 1995
Enric Casadevall 1-9-94 1995
Núria Salellas 1-9-94 1996
Paco Ubric 1-9-94 En plantilla
Lurdes Tarrades (Subs. de Marisol Quer)
Remei Quer (Subs.)
Remei Geli (Subs. de Joan Morera i Enric Casadevall)
ALTES CURS 1995-96
Rafel Carmona 1-9-95 2008
Imma Gelador 1-9-95 1998
Jordi Alonso (Música) 1-9-95 1996
(Música: 1er. Mestre de música d’Ensenyament)
ALTES CURS 1996-97
Elvira Gambín 1-9-96 2009
Núria Cros 1-9-96 1998
Consol Anglada 1-9-96 1998
Josep Cullell 1-9-96 1998
Marta Serra 1-9-96 2003
Glòria Pla Giribert 1-9-96 1997
Enric Casadevall 1-9-96 1997
Carme Pérez 1996 1997
Oriol Pañella 1-9-96 En plantilla
Maria Perpinyà (CREDAG) 96-97 98-99
(CREDAG: A hores atenció a la sordera)
ALTES CURS 1997-98
Montse Mestre 1-9-97 1998
M.Àngels Oliveres 1-9-97 2001
Isabel Ramió 1-9-97 1998
M. Àngels Salvador (Substituta de D. Falgàs))
ALTES CURS 1998-99
Patrícia Ors 1-9-98 1999
Amèlia Faure 1-9-98 1999
M. Àngels Pagès 1-9-98 1999
Montse Pareta 1-9-98 2003
Ció Grau 1-9-98 2004
Carme Pérez 1-9-98 2000
Sònia Tarancon (Subs
Caterina Ferrer (Subs)
Montse Ferrer (Subs)
Albert Domènech (Subs)
Carme Gaspart (Subs)
Carme Pérez (Subs. De Marta Serra)
ALTES CURS 1999-00
Lluïsa Casado 1-9-99 2003
Rosa Maria Posas 1-9-99 En plantilla
Dolors Sánchez 1-9-99 2000
Paquita Vilarrodona 1-9-99 2000
Carme Góngora 1-9-99 2000
Enric Casadevall 1-9-99 2009
Marta Icart (Subs)
ALTES CURS 2000-01
Fàtima Sánchez 1-9-00 2001
Carme Esparch 1-9-00 2001
Marissa Mitjà 1-9-00 2002
Glòria Relats 1-9-00 2001
Gemma Soler 1-9-00 2001
Gràcia Compte (Subs)
Maria Jose Cabello (Subs)
RELACIÓ D’ALTES DELS MESTRES DESPRÉS DE LA CONSTRUCCIÓ DEL NOU EDIFICI (2001-02)
ALTES CURS 2001-02
Teresa Tello 1-9-01 En plantilla
Rosa Quintana 1-9-01 2004
Lourdes Ferrer 1-9-01 2002
Antoni Vives 1-9-01 2005
Imma Feliu 1-9-01 2002
Àngela Martín 1-9-01 2002
Teresa Rigall 1-9-01 2002
Roser Sala (Subs)
ALTES CURS 2002-03
Rosa Mª Sala 9-02 8-03
Carolina Jiménez 9-02 8-04
Marta Prat 9-02 8-03
Meritxell Ibarz 9-02 8-03
Isabel Gómez 9-02 8-04
Mª Rosa Piferrer 9-02 8-03
ALTES CURS 2003-04
Sílvia Peix 9-03 8-05
Marina Vidal 9-03 8-04
Marga Sicars 9-03 8-04
Sílvia Soler 9-03 8-06
Eva Roca 9-03 8-06
Maria Grébol 9-03 En plantilla
Fàtima Rodríguez 9-03 8-05
ALTES CURS 2004-05
Anna Font 9-04 8-05
Carme Pérez 9-04 En plantilla
Imma Elias 9-04 8-05
Elisabeth Homs 9-04 8-06
Mireia Sala 9-04 8-05
Marta Bosch 9-04 8-05
Laura Campolier 9-04 8-05
Gemma Sanchís 9-04 8-05
Anna Bach 9-04 8-05
Imma Feliu 9-04 8-09
Marta Salís 9-04 8-07
Isabel Compte 9-04 8-09
Josep Ramon Bertran 9-04 8-05
Rosa Callol 9-04 8-05
Lilian Xiqués 9-04 8-05
ALTES CURS 2005-06
Sílvia Bravo 9-05 En plantilla
Tamen Góngora 9-05 8-06
Gemma Poch 9-05 8-06
Sònia Reig 9-05 8-06
Susagna Gómez 9-05 8-06
Mireia Toca 9-05 8-06
Josep Tremoleda 9-05 8-08
Fàtima Sánchez 9-05 8-09
Patrícia Martí 9-05 8-07
Àngels Alvarado 9-05 8-06
Marta Anguila 9-05 8-07
Montse Renart 9-05 8-07
Josep Massó 9-05 En plantilla
Rosa Mª Melian 9-05 2011
Anna Muntadas 9-05 8-06
Roser Cortada 9-05 En plantilla
Mireia Ribas 9-05 8-06
ALTES CURS 2006-07
Marta Nogué 9-06 8-07
Nani Ortiz 9-06 8-07
Vanessa Quer 9-06 8-07
Anna Lloret 9-06 8-07
Esther Puig 9-06 En plantilla
Montse Ruiz 9-06 En plantilla
Sílvia Figueras 9-06 En plantilla
Enric Boldó 9-06 8-07
Georgina Aldeguer 9-06 8-07
Meritxell Ibarz 9-06 8-09
ALTES CURS 2007-08
Sandra Pérez 9-07 2009
Úrsula Perich 9-07 8-08
Marta Fàbregas 9-07 8-08
Mònica Gil 9-07 8-08
Eva Torrent 9-07 En plantilla
Margarida Delgado 9-07 8-09
Mª Assumpció Brugués 9-07 En plantilla
Mª Àngels Parés 9-07 8-09
Pere Sanjuan 9-07 8-09
Sagrario Alonso 9-07 8-10
Magdalena Cervero 9-07 8-10
Llanos Ayuste 9-07 8-10
Neus Grau 9-07 En plantilla
Marissa Mitjà 9-07 8-09
Marta Pongiluppi 9-07 8-09
Domènech Rusca 9-07 8-09
Maria Poch 9-07 8-10
Ramona Guinart 9-07 8-08
ALTES CURS 2008-09
Dolors López 9-08 8-09
Guillem Peiret 9-08 8-09
Núria Ballesta 9-08 8-09
Marta Chia 9-08 8-09
Rosa Iglesias 9-08 8-09
Glòria Torras 9-08 8-09
Cristina Molinas 9-08 8-09
Berta Balet 9-08 8-09
Betlem Burcet 9-08 8-09
Neus Batlle 9-08 8-09
ALTES CURS 2009-10
Anna Font 9-09 En plantilla
Mireia Foix 9-09 En plantilla
Virgínia López 9-09 8-10
Vanessa Quer 9-09 8-10
Gemma Martínez 9-09 8-10
Sílvia Surroca 9-09 2011
Alberto Otero 9-09 8-10
Antònia Mercadal 9-09 8-10
Marta Fernández 9-09 2011
Edith Ninou 9-09 En plantilla
Gemma Sanchís 9-09 En plantilla
Eva Juhé 9-09 En plantilla
Cristina Torrent 9-09 En plantilla
Lilian Xiqués 9-09 En plantilla
Úrsula Perich 9-09 En plantilla
Rosa Pi 9-09 8-10
Josep Mª Condal 9-09 En plantilla
Gemma Rojas 9-09 En plantilla
Fàtima Portí (Subs. O. Pañella) 9-09 8-10
Sònia Carbó 9-09 8-10
Enric Boldó 9-09 En plantilla
Núria Arrufat 9-09 8-10
Pepi Martí (Subs. De Eva Juhé)
Isabel Seron (Subs. De Carme Pérez)
ALTES CURS 2010-11
Eva Quirantes i Castillo 9-10 En plantilla
Isabel Pujol i Suñé 9-10 2011
Ariadna Garcia i Teixidor 9-10 2011
Agustí Àlvarez i Puig 9-10 2011
Anna Arjona i Hernández 9-10 2011
Montse Renart Figueras 9-10 2011
Maite Balcells i Garcia 9-10 En plantilla
Joan J. Bayarri i Miró 9-10 2011
ALTES CURS 2011-12
J. M. Àlvarez i Cuñat 9-11 En plantilla
Eva Arrey Amargant 9-11 En plantilla
Adrià Carreras I Callol 9-11 En plantilla
Carolina Cortés i Perissou 9-11 En plantilla
Mireia Frutos de Vilaplana 9-11 En plantilla
Jesica Garduño i Vegas 9-11 En plantilla
Sagrari Martorell i Cubero 9-11 En plantilla
Conxi Murillo i Santiago 9-11 En plantilla
Nuri Pacheco i Planas 9-11 En plantilla
Irene Palés i Huix 9-11 En plantilla
Natàlia Puig i Vergés 9-11 En plantilla
Gina Sánchez i Peña 9-11 En plantilla